Świadczenia rodzinne, świadczenia z funduszu alimentacyjnego na okres zasiłkowy 2022/2023

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przemyślu informuje, że:

  •  od 01 lipca 2022 roku można składać wnioski o zasiłek rodzinny, fundusz alimentacyjny oraz  specjalny zasiłek opiekuńczy na nowy okres zasiłkowy 2022/2023 w formie elektronicznej;

  •  od 01 sierpnia 2022 roku w formie tradycyjnej w budynku MOPS przy ul. Leszczyńskiego 3                     w biurze obsługi klienta.


    Na stronie internetowej  MOPS Przemyśl jest dostępny KALENDARZ WIZYT umożliwiający umówienie wizyty w celu złożenia wniosku.

W związku z powyższym w pierwszej kolejności będą przyjmowani Klienci na podstawie umówionej wizyty. Osoby bez ustalonego terminu wizyty, będą oczekiwały na wolne miejsce.


Dostęp do kalendarza znajduje się w kilku miejscach na naszej stronie pod adresem: https://mops.przemysl.pl/kalendarz-wizyt/

Ponadto wnioski będzie można wrzucać bezpośrednio do urny podawczej znajdującej się przy budynku MOPS przy ul. Leszczyńskiego 3.

Wnioski w formie tradycyjnej na w/w świadczenia będą dostępne od 25 lipca 2022 roku                         w budynku MOPS przy ul. Leszczyńskiego 3 oraz Dworskiego 98 oraz na stronie internetowej Ośrodka.