W tym szczególnym czasie Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun i Rada Miejska w Przemyślu zapraszają wszystkich mieszkańców naszego miasta w Wielką Sobotę na świąteczny żurek.

 12-04-2022 10:23

Święta wielkanocne to czas wielkiej radości, wzniosłego nastroju, a także czas pięknych naznaczonych symboliką tradycji chrześcijańskich.  Okres świąt i przygotowań to ważny czas dla rodziny. Doświadczenie religijne związane z – najważniejszym w kalendarzu obrzędowym – świętem chrześcijańskim, to również miła tradycja, zwyczajowe potrawy i domowa atmosfera.

W tym szczególnym czasie Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakun i Rada Miejska w Przemyślu zapraszają wszystkich mieszkańców naszego miasta w Wielką Sobotę na świąteczny żurek.

Kiedy? – 16 kwietnia 2022 r. – Wielka Sobota, godz. 10.00

Gdzie? – Rynek Starego Miasta